Teie andmete avaldamine

Võime avaldada Teie isikuandmeid mis tahes ettevõttele Bite kontsernis, et see ettevõte saaks anda teavet toodete ja teenuste kohta, mis võiksid Teid huvitada. Meie ja/või eelpool kirjeldatud ettevõtted võime Teiega kontakteeruda e-posti, tavaposti, telefoni, SMSide kaudu või edastada teile personaalseid pakkumisi sotsiaalmeedia kanalite kaudu. Bite kontserni ettevõtted, kellel on juurdepääs Teie isikuandmetele, järgivad käesolevaid Privaatsuspõhimõtteid.

Me võime avaldada Teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, kui meil on mõistlik alus arvata, et nende andmete avaldamine on vajalik:

  • kui me müüme või ostame mis tahes äri või varasid, siis võime Teie isikuandmeid potentsiaalsele ostjale või müüjale avaldada;
  • kui Go3 Baltics-i või olulise osa selle varadest omandab kolmas isik, siis on üks võõrandatavatest varadest Go3 Baltics-i klientide isikuandmed;
  • kui peame avaldama või jagama Teie isikuandmeid, et täita mistahes seaduslikku kohustust, eeskirja, õiguslikku menetlust või valitsusasutuse nõuet või et jõustada või kohaldada meie Üldtingimusi, sealhulgas uurida potentsiaalseid rikkumisi. See hõlmab teabe vahetamist teiste ettevõtet ja organisatsioonidega, et vältida pettusi ja vähendada krediidiriski, avastada või vältida ebaseaduslikke või kahtlustatavalt ebaseaduslikke tegevusi või turva- või tehnilisi probleeme või muul moel nende vastu võidelda.

Võime kasutada kogutud teavet selleks, et jälgida, kuidas Te Teenust kasutate, eesmärgiga aidata meil Teenust paremaks teha, samuti võime anda selliseid kogutud andmeid kolmandatele isikutele, nagu sisu pakkujatele, kellega me koostööd teeme, või reklaamijatele. Selline kogutud info ei sisalda isikuandmeid.

Samuti võime kasutada kolmandatest isikutest ettevõtteid, kes meile teenuseid osutavad, näiteks osutavad taristu ja IT teenused (muuhulgas andmete hoidmine ja voogülekannete kvaliteedi jälgimine), töötlevad krediitkaarditehinguid, osutavad klienditeenindust, koguvad andmeid võlaanalüüsi ja täiustamise kohta ning klientide päringute kohta ning teostavad muid statistilisi analüüse. Neil ettevõtetel võib olla juurdepääs Teie andmetele, et oma teenuseid osutada. Me ei volita neid ettevõtteid Teie isikuandmeid kasutama ega avaldama, välja arvatud meile vajalike teenuste osutamiseks.

Kui te ei soovi meie turunduspakkumisi saada, võite oma eelistusi igal ajal muuta iseteeninduskeskkonnas, kui see on saadaval Teie poolt valitud Teenusel. Saate valida, kas soovite turunduspakkumisi saada erinevate sotsiaalmeedia kanalite kaudu kaudu ja / või soovite turunduspakkumisi saada uudiskirjade, telefoni, SMS-i või muude elektrooniliste vahendite teel. Samuti saate enda õigusi teostada, pöördudes meie poole Teile sobival ajal e-posti aadressil andmekaitse@tv3.ee . Pange tähele, et Te ei saa loobuda teatud kirjavahetusest meiega, näiteks seoses Teie konto tehingutega või uuendustega meie Teenustes, mida Te tellite.

Suhtlus erinevate sotsiaalmeedia kanalite kaudu: näiteks võimaldavad mõned kolmandate osapoolte veebilehed ja rakendused jõuda meie kasutajateni meie pealkirjade ja teenuste veebipõhiste tutvustustega, saates kolmandale osapoolele privaatsust kaitsva tunnuse. Privaatsuse kaitsetähis tähendab, et teisendame algset teavet (näiteks e-posti aadressi või telefoninumbrit) väärtuseks, et hoida algset teavet avalikustamata. Kolmas osapool võrdleb privaatsuse kaitsetunnust oma andmebaasis olevate identifikaatoritega ja vaste toimub ainult siis, kui olete kasutanud sama identifikaatorit (näiteks e-posti aadressi) meie ja kolmanda osapoolega. Kui leidub vaste, saame siis valida, kas saata teile antud reklaamiteade selle kolmanda osapoole saidil või rakenduses või mitte. Saate sellest loobuda iseteeninduskeskkonnas.

Suhtlus uudiskirjade, telefoni, SMS-i või muude elektrooniliste vahendite kaudu: saate uudiskirjadest loobuda, klõpsates e-kirja jaluses olevale tellimuse tühistamise lingile, võite telefoni teel, SMS-ide vastuvõtmisel vastuväiteid esitada või valida, kuidas soovite pakkumisi saada iseteeninduskeskkonnas.

Veebirakenduse teavitused: teatud teenuste või toodete puhul saate valida, kas saada veebirakenduse teavitusi. Mõnes seadme operatsioonisüsteemis registreeritakse teid teavituste saamiseks automaatselt. Kui otsustate hiljem, et ei soovi enam neid teavitusi saada, saate nende väljalülitamiseks kasutada oma mobiilseadme seadmete funktsioone.

Kirjaveast teavitamiseks vali tekst ning vajuta CTRL+Enter

Related Articles

Iseteenindus
Minu Home3

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: