Teemakanalid

Home3 teleteenuse pakettidele on võimalik tellida juurde teemakanaleid.

Lisakanalite tellimiseks jäta meile oma kontaktandmed, lisame need esimesel võimalusel ning saadame Teile sellekohase SMS kinnituse teenuse aktiveerimisest.

Filmikanalid

Sisaldab kõiki meie filmikanaleid, mille valikust leiad värsked komöödiad, draamad, romantilised filmid, põnevus-, seiklus- ja märulifilmid ning ulme- ja õudusfilmid. Kanalitel esilinastub igal aastal enam kui 300 filmi.

Paketti kuulub parima valikuga filmikanal TV3 Film, mis on reklaamivaba ja eestikeelsete subtiitritega! Lisaks ka TV1000 Action ja TV1000 Russkoje Kino.

Spordikanalid 

Sisaldab TV3 spordikanaleid ning Setanta Sports 1 kanalit.

TV3 spordikanalitel näidatakse igal aastal enam kui 6000 tunni jagu otseülekandeid eestikeelsete kommentaaridega! Kavas on UEFA Meistrite liiga, Inglise Premier liiga, NBA, korvpalli Euroliiga, MotoGP, KHL ja palju muud!Spordikanalid sisalduvad ka meie Kodu ja Kodu+ põhipakettides!

Täiskasvanutele

Sisaldab täiskavasvanutele mõeldud 24/7 erootikakanaleid Brazzers TV Europe ja Playboy TV.

TV3 Film HD

TV3 Film on populaarne filmikanal, mis näitab ööpäevaringselt parimaid Hollywoodi kassahitte ja seda ilma reklaamipausideta!

Filmivalikust leiab värskeid komöödiaid, draamasid, põnevikke, animafilme ja palju muud! Kanalil esilinastub igal aastal mitmesaja tunni jagu uusi hittfilme.

TV3 Sport HD

TV3 Sport on populaarseim eestikeelsete kommentaaridega spordikanal, mis toob Sinuni igal aastal mitme tuhande tunni jagu olulisemate spordisündmuste otseülekandeid!

Toome Sinuni olulised otseülekandeid jalgpallist, korvpallist, motospordist, jäähokist ja paljust muust ning seda ka HD kvaliteedis ja eestikeelsete kommentaaridega.

Olulisemate edastusõiguste hulka kuuluvad UEFA Meistrite liiga, NBA, korvpalli Euroliiga, Inglismaa kõrgliiga (Premier League), Euroopa liiga, Rahvuste liiga, DFB Pokal, profipoksiturniir WBSS, jäähoki profiliiga KHL, ragbi Kuue Rahvuse Karikas, Euroopa käsipalli meistrivõistlused, Formula E, MotoGP, MXGP, noolevise, kergejõustiku Teemantliiga.

Teemapakette on võimalik tellida ka järgmistelt koostööpartneritelt:

Kirjaveast teavitamiseks vali tekst ning vajuta CTRL+Enter

Kas see artikkel oli abiks?

Seotud teemad

Iseteenindus
Minu Home3

Teata kirjaveast

Järgnev rida saadetakse parandamiseks: