1. Home
  2. Knowledge Base
  3. Millist sisu saan vaadata?

Millist sisu saan vaadata?

Koos Home3 teenusega saad ligipääsu järgmise põlvkonna televisioonile Go3. Siin on sul võimalik vaadata kõiki telekanaleid, mille oled tellinud Home3 kaudu.

Kui sinu põhipaketi telekanalitest jääb väheks, saad alati soovi korral uuendada enda Go3 tellimust ühega järgnevatest pakettidest:

  • Kõik hinnas
  • Filmid ja sport
  • Filmid
  • Sport

Paketi uuendamiseks külasta Go3 iseteenindust või võta ühendust meie klienditoega. Aitame sul leida sobivaima paketi!

Milliseid telekanaleid saan Go3 kaudu vaadata?

Go3 kaudu näed samu kanaleid, mis kuuluvad sinu koduse teleteenuse põhipaketti – vali kodulehelt enda pakett ning näed kanalite nimekirjas kõiki kanaleid, mis on sulle avatud Go3 platvormil.

Milline Go3 pakett sisaldub minu Home3 põhiteenuses?

Go3 teenust sisaldavad kõik Home3 uued põhipaketid. Kui sa pole kindel, millist Home3 paketti hetkel kasutad, siis seda saad kontrollida iseteenindusest või meiega ühendust võttes.

Millist Go3 sisu saan vaadata?

Kui oled tellinud lisaks telekanalite vaatamisele ka ühe allolevatest Go3 pakettidest, siis saad vaadata järgnevat:

  • Filmid: tuhandeid tunde uut materjali ja kuldseid klassikuid nii väiksematele vaatajatele ja ka suurematele filmisõpradele!
  • Sport: kõige kuumemad ja põnevamad spordiülekanded!
  • Kõik hinnas: kogu filmi- ja spordipaketi sisu, kõik Go3 kaudu edastatavad telekanalid ja lisaks ka kõik eriülekanded paljudelt spordialadelt!

Mis on filmilaenutus?

Filmi laenutamine on suurepärane võimalus näha filme, mis on meie platvormile saabunud otse kinoekraanilt! Vali film, sisesta PIN kood (vaikimisi 1234) ning film on sinu jaoks avatud 48 tunniks, laenutuse tasu lisandub mugavalt sinu järgmisele Home3 arvele.

Kirjaveast teavitamiseks vali tekst ning vajuta CTRL+Enter

Iseteenindus
Minu Home3

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: